Ритуал за Разваляне на Магии
Повече теми може да видите тук...
Здравейте,ето един ритуал който действа перфектно.При залез сльнце поставете една супена лъжица сол в малък съд,поставете го на масата,от дясно сложете запалена църковна свещ.Седнете удобно,дръще ръцете си над съда със сол и гледайки пламъка на свеща,три пъти кажете следното заклинание Ветрове буйни ,отвейте злите магии и уроки в гори непроходими ,далечни:бистри води,удавете ги във вода дълбока:изгори ги слънчице ясно красиво.Зли магии,тежки думи,зли погледи,мисли омразни махнете се далеч от мен раб/а/Божи/а/ /името/ И така да бъде не за ден,а навеки.След заклинанието изсипете солта в хартиен плик и го оставете на перваза на прозореца да престои три денонощия.След това закопайте плика в земята или го хвърлете в течаща вода.
Повече ритуали по темата може да видите тук ......
http://magiata.eu/
ОтговорИзтриване