неделя, 1 юли 2018 г.

Защита на дома от Магии


Това са действия,произтичащи от автентичният български фолклор.
Преди да се избере мястото на дома трябва да се се знае дали е добро или лошо като влияние-геопатогенно или друго.
Пали се огън(от дъб,бряст или ясен)-след залез от еднократно натрупан материал.На сутринта се гледат въглените-ако са изгорели напълно-добро,ако има недогорели не е добър знак.Гледа се също и за образували се фигури в пепелта.Трябва да е далеч от стари гробища,изоставена воденица,прокълната къща и т.н.
Мястото не трябва да е на самодивско хорище,или змейово-където често падат мълнии.
Първата копка се прави от изток.Основният първи камък е ръчно дялан.
Освещаването.Пали се огън(жив огън) в обредно мълчание и обредна голота.В огъня се хвърля пелин,самодивски билки(чемерика,тинтява,оман).Слага се да пуши сухо говеждо изпражнение,както и мъжки свински черва.
Вярва се,че ужасните миризми ще прогонят злите сили.
Пространството около дома се изорава в кръг,като ралото трябва да е от дървета близнаци.
Мястото се напръсква от стопанката на кръст и на кръг.
Прави се и огнен кръг.
След маслосвета се принася кръвна жертва-за да се привлече дух покровител на дома.
Такъв е н-р духът с т о п а н -духът на умрял човек от рода,който се вселява под прага на дома или под огнището.
Прави се в определен ден ,,стопанова''гозба-оброк.Винаги на семейно тържество трябва да има място до огнището-за с т о п а н а.
Има и фигуративно изображение-онгон.Слага се на основната греда-или това може да е иконата.
Онгонът освен да предпазва,може и да предупреждава чрез сънища

Повече по темата може да видите тук..

петък, 29 юни 2018 г.

Ритуал за лечение 

Въпреки,че темата е озаглавена л е ч е н и е,разбирайте акт на самоусъвършенстване-увеличаваки личната си сила,вие влияете пропорционално пряко и не-пряко и на хората около вас.Как можеш да бъдеш полезен някому,ако сам не си в състояние да помогнеш на себе си?
Ритуалът задължително е пригоден за осъществяване сред приридна среда.
Най-подходящи места са пещери,скални(не хълмисти)възвишения,каменисти урви или пусти поляни,значително отдалечени от обитавани/посещавани места.
Чертаете задължителният защитен кръг(с палец,жезъл или просто чрез малки,кръгли камъчета).
Огънят също е задължителен.Пали се от първия път.Ако огъня не хване от раз,ритуалът се преустановява.
Започва се танц,или някава физичеса дейност,която да доведе до реален мускулен и психически релакс,чиято крайна цел е прекъсване на умствения диалог,изтласкване на обичаното съзнание,и въвеждането в състояние на повишено съзнание.
Продължителното,монотонно напяване и танц приспиват рационалноят разум,и позволяват на ,,второто съзнание''или магичекия поглед,да се проявят.
Не трябва да се допуска физическо претоварване,извън областта на крайниците,както и емоциална възбуда,която да ,,приглуши'' надигащата се духовна/висша енергия.Мускулното усилие блокира енерг.канали(аз за това спрях фитнеса).
Преди това е формулирана целта на ритуала,чрез категоричното намерение за необходимите действия,които ще доведат до желания резултат.
Когато усетите чувство на готовност(плавно),се взрете в огъня.Чрез движения се опитайте да наподобите движенията на сенките,хвърляни от огъня.Влизайки в синхрон със сенките,открийте/почувствате пресечната точка м/у светлината и сянката.Именно в о н з и граничен момент е проходът,през който да запратите намерението/желанието си.Аз го правя с мощен вик,който помита остатъците от съзнанието ми,и отключва напълно силата.
Останете около огъня в съвършен покой-може би ще ви се открие някаква информация,или ще видите инструкции,как желанието ви ще се осъществи.
Лечителският аспект тук е следния.
Когато започне да се осъществява ,,контакт'' със сенките на огъня,започнете живо да си представяте обекта на лечение,как се намира пред вас,в неговото обективно здравословно състояние,заобиколен от самостоятелен защитен кръг.
Произнесете ,,Ик Нам Рур,и задръжте вниманието си върху обекта.Вижте как ,,злият дух'' на болеста се е закачил за енергийното му поле.Не бързайте,нека всички енерг.,,куки'' ви се разкрият,преди да пристъпите към отрязването им.
След всяка отрязана ,,кука'',да се изхвърля негативното в огъня.
След изчистването,да се призове елементалът на огъня,който да влее живителна сила в обекта.
Всички действия да се изпълняват само когато сте осъществили моментът на контакт,разкрит в заимодействието между огъня и неговата сянка.
Ритуалът се приключа с угасването на огъня-когато ритуалът е синхронизиран успешно,неговия край естествено съвпада с ,,умирането'' на огъня.
Тлеещият огън може много успешно да се използва за гадене на бъдещето,но не е желателно това да се прави ако операторът не разполага с ясно осезаема лична сила.
Кръгът се разваля обратно на часовниковата стрелка,и след това се избягва всякаква мисъл или обсъждане на станалото.
Нека успехите сами говорят за себе си.

Повече по темата може да видите тук ...

Ритуал за Разваляне  на Магии 

Повече теми може да видите тук...


Здравейте,ето един ритуал който действа перфектно.При залез сльнце поставете една супена лъжица сол в малък съд,поставете го на масата,от дясно сложете запалена църковна свещ.Седнете удобно,дръще ръцете си над съда със сол и гледайки пламъка на свеща,три пъти кажете следното заклинание Ветрове буйни ,отвейте злите магии и уроки в гори непроходими ,далечни:бистри води,удавете ги във вода дълбока:изгори ги слънчице ясно красиво.Зли магии,тежки думи,зли погледи,мисли омразни махнете се далеч от мен раб/а/Божи/а/ /името/ И така да бъде не за ден,а навеки.След заклинанието изсипете солта в хартиен плик и го оставете на перваза на прозореца да престои три денонощия.След това закопайте плика в земята или го хвърлете в течаща вода.

Повече ритуали по темата може да видите тук ......